• WITAJ MIKOŁAJU!

• JEST, JEST - MIKOŁAJ! JEGO CZARODZIEJSKIE SANIE WYLĄDOWAŁY NA DACHU NASZEGO PRZEDSZKOLA! DZIWNE...NAWET NIE POTRZEBUJĄ ŚNIEGU?! (kilka pierwszych zdjęć)

• LIST OD ŚW. MIKOŁAJA DO DZIECI

• DROGIE DZIECI! CZYTAM WŁAŚNIE WASZE LISTY DO MNIE...RAZEM Z ELFAMI PRZYGOTOWUJĘ PREZENTY DLA DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE! JUŻ NIEDŁUGO ZAŁADUJĘ JE NA MOJE CZARODZIEJSKIE SANIE. WIEM - GDZIE JEST WASZE MIASTO I WASZE PSZCZÓŁKOWE PRZEDSZKOLE. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZNACIE PIOSENKI LUB WIERSZYKI O MNIE. BYĆ MOŻE SPOTKAMY SIĘ WE WTOREK - 6 GRUDNIA! CZEKAJCIE NA MNIE! DO ZOBACZENIA WKRÓTCE! ŚW.MIKOŁAJ

• "ŻABKI" - PRZYGOTOWANIE DO ŚWIĄT

• Od 1 grudnia Żabki rozpoczęły odliczanie do Świąt Bożego. W naszej sali zagościł adwentowy kalendarz z zadaniami. Jednym z zadań z kalendarza adwentowego było wykonanie choinki z klocków oraz śpiewanie kolęd. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ciekawe zadania z naszego adwentowego kalendarza. Żabki samodzielnie wykonały również zaproszenia na spotkanie wigilijne, które wręczyły swoim rodzicom. Drodzy Rodzice już niedługo się spotkamy na wspólnym kolędowaniu.

• "ŻABKI" W BIBLIOTECE

• Dnia 29 listopada wybraliśmy się do Publicznej Biblioteki Pedagogicznej na zajęcia. Obejrzeliśmy teatrzyk kamishibai. Kamishibai to teatr obrazkowy inaczej teatr ilustracji. Jest to technika opowiadania wywodząca się z Japonii wykorzystująca plansze z ilustracjami i tekstem oraz drewnianą skrzynkę. Dzieci miały okazję wysłuchać dwie bajki jedną o emocjach a druga o Leonie kameleonie pt. "Jak Leon polubił siebie". Dzieci wykonały pracę plastyczną Kameleona z poruszającym się językiem - pomoc zabaw oddechowych. Panie opowiedziały nam również o swojej pracy bibliotekarza oraz pokazały nam jak wygląda i funkcjonuje biblioteka. Była to świetna lekcja dla nas czyli  małych czytelników. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcję biblioteczną paniom bibliotekarkom oraz w interesujący i kreatywny sposób przekazania nam wiedzy.

• ANDRZEJKI - "KRECIKI"