• ŚPIEWAMY Z MAJĄ - NAGRODY

• NA ZAKOŃCZENIE NASZEGO BALU NA ŁĄCE I FESTIWALU PIOSENKI "ŚPIEWAMY Z MAJĄ" - DZIECI OTRZYMAŁY CIEKAWE GRY OD PANI DYREKTOR I SŁODKI UPOMINEK OD PSZCZÓŁEK PROWADZĄCYCH BAL. PREZENTY DLA DZIECI ODEBRAŁY PANIE NAUCZYCIELKI.

• DZIEŃ PSZCZOŁY - BAL - DZIECI MŁODSZE

• DZIEŃ PSZCZOŁY - TO TAKŻE ŚWIĘTO NASZEJ "PSZCZÓŁKI MAI"! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ ZE WSPÓLNYCH ZABAW GRUP DZIECI MŁODSZYCH (Biedronki, Pszczółki, Kreciki i Jeżyki) NA NASZEJ PSZCZÓŁKOWEJ ŁĄCE. ZABAWY I SUPER PREZENTACJE GRUP "ŚPIEWAMY Z MAJĄ" ZORGANIZOWAŁY NASZE ZNAKOMITE PSZCZÓŁKI: PANI ARLETA, PANI ANIA ORAZ PANI PATRYCJA (PSZCZÓŁKA CECYLIA). RODZICOM - DZIĘKUJEMY ZA ZNAKOMITE STROJE DZIECI!

• DZIEŃ PSZCZOŁY - BAL - DZIECI STARSZE

• DZIEŃ PSZCZOŁY - TO TAKŻE ŚWIĘTO NASZEJ "PSZCZÓŁKI MAI"! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ ZE WSPÓLNYCH ZABAW GRUP DZIECI STARSZYCH (Motylki, Ślimaczki i Żabki) NA NASZEJ PSZCZÓŁKOWEJ ŁĄCE. ZABAWY ZORGANIZOWAŁY NASZE ZNAKOMITE PSZCZÓŁKI: PANI ARLETA, PANI ANIA ORAZ PANI PATRYCJA (PSZCZÓŁKA CECYLIA). RODZICOM - DZIĘKUJEMY ZA ZNAKOMITE STROJE DZIECI!

• ŚPIEWAMY Z PSZCZÓŁKĄ MAJĄ

• Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA PSZCZOŁY - NASZE PSZCZÓŁKI - PANIE: ARLETA, ANIA I PATRYCJA (PSZCZÓŁKA CECYLIA) PRZEDSTAWIŁY DZIECIOM WSPANIAŁY SKECZ PT: "PSZCZÓŁKA CECYLIA IDZIE NA BAL NA ŁĄCE". BRAWO! PSZCZÓŁKI ZAPROSIŁY WSZYSTKIE DZIECI Z NASZEJ "PSZCZÓŁKI MAI" NA TEN WIELKI PSZCZÓŁKOWY BAL!

• WYCIECZKA "KRECIKÓW"

• "Alpaki u Agi" - 16 maja wybraliśmy się na wycieczkę do zagrody "Alpaki u Agi". Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy świetnie bawić się w towarzystwie pięknych alpak. Właściciel zagrody opowiedział nam ciekawostki na temat życia tych zwierząt. Następnie mogliśmy pogłaskać i nakarmić alpaki marchewka. Wykonaliśmy piękne prace plastyczne wykorzystując przygotowana wełnę przez właścicieli zagrody. Na zakończenie zjedliśmy pyszne kiełbaski z grilla☺️ Pogoda nam dopisała, a radość mieliśmy olbrzymią.

• JĘZYK ANGIELSKI U "MOTYLKÓW"

• ZAJĘCIA OTWARTE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO U "MOTYLKÓW". PROWADZIŁA P. ADA ZMUDA. NASZE NAJSTARSZE PRZEDSZKOLAKI BYŁY ZNAKOMITE! POWODZENIA - Z KONTYNUACJĄ NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE!

• "KRECIKI" NA WIOSENNEJ ŁĄCE

• W tym tygodniu podczas zajęć  rozmawialiśmy na temat mieszkańców łąki. Przeliczaliśmy zwierzęta, kropki biedronki.  Tańczyliśmy przy wiosennych piosenkach.  Szukaliśmy różnic oraz cieni.  Dowiedzieliśmy się skąd się bierze miód oraz wykonaliśmy pracę plastyczną - pszczółki.

• WIELKIE PORZĄDKI W LESIE - NASZE PRZEDSTAWIENIE

• „Wielkie porządki w lesie” – to kolorowe, ciekawe przedstawienie ekologiczne, które obejrzały nasze przedszkolaki 8 maja - w „Dniu Marchewki”. Aktorkami były nasze panie nauczycielki. W rolę Leśnego Skrzata wcieliła się p. Basia, Zajączkiem i Jeżykiem - była p. Arleta, Sową- pani Ania L., Słowikiem - pani Paulina, a pani Kinga – Wiewiórką i Dzikiem. W wielkich wiosennych porządkach w lesie pomagały zwierzętom dzieci segregując śmieci znalezione w naszym bajkowym lesie – w odpowiednich pojemnikach. Przedstawieniu towarzyszyła piękna scenografia przygotowana przez panie nauczycielki. Przedszkolaki – dziękują za wspaniała wspólną zabawę! Rodzicom – dziękujemy za marchewkowe stroje dzieci i smaczne marchewkowe placki i ciasteczka!

• ZAJĘCIA OTWARTE Z J. ANGIELSKIEGO

• ZAJĘCIA OTWARTE (DLA RODZICÓW) Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO U "Biedronek",  "Pszczółek" i "Krecików"- Zajęcia prowadziła p. Ada. To już ostatnie zajęcia o tematyce "Zwierzęta w Zoo". Dzieci poprzez gry i zabawy utrwalały ich nazwy oraz wykonywały polecenia kierowane przez p.Adę w języku angielskim. Dmuchalismy balony z obrazkami zwierzątek, licząc przy tym i nazywając kolory; "łowilismy" obrazki ze zwierzątkami na wędki z magnesem; śpiewalismy piosenki... wszystkie zabawy sprawiały dzieciom radość, a to najważniejsze🙂Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę "Goodbye".